GÜMÜŞ YÜZÜK

Gümüşün parlak güzelliğiyle yüzüğün insana güven veren niteliği birleşince ortaya özgüveniyle ilgi çeken bir kişilik ortaya çıkar.

Gümüş yüzük gerek kadınlar gerekse erkekler için her çağda vazgeçilmez bir takı olmuştur. İslam geleneklerinde altının kadınlara özgülenmesi nedeniyle erkekler gümüşe yönelmişlerdir. Bu yüzden Türk kültüründe gümüş yüzük daha çok erkeklere özgü bir takı olarak öne çıkmıştır.

Gümüş yüzük özellikle çağımızda işleme tekniklerinin de ilerlemesiyle biçim ve bezeme yönünden çok çeşitlenmiştir. İnsanların hayran oldukları sanatçıların ya da müzik gruplarının adlarına veya logolarına, kendi inançlarının ya da inançlarının simgelerine, kendi kişisel beğenilerine uygun ısmarladıkları bezemelere varıncaya dek her beğeniye her kişiye seslenen yüzüklerle hemen her kuyumcu da ya da gümüşçü de karşılaşmak olasıdır.

Siz de kendi beğenilerinize uygun, güzelliğinize ve çekiciliğinize gözleri çevirecek bir yüzük edinmek istemez misiniz?

Bodukko siz değerli müşterilerimiz için tasarladığı birbirinden güzel ve birbirinden şık takılarıyla her zaman yanınızda. Bodukko gümüş yüzükler siz ve sevdikleriniz için hem güzel bir armağan hem de sevdiklerinize olan sevginizi ölümsüzleştirecek değerli bir anı olacaktır. Bodukko gümüş yüzükle kendinizi ve yaşamınızı daha da güzelleştirin.

Bodukko tasarımlarıyla gözler her zaman üzerinizde olsun!

Tasarımlar ve sipariş için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizin için tasarladığımız Gümüş Yüzükler