Ürünler Hakkında

 • Ürünleriniz sertifikalı mı?

  Bütün ürünlerimiz kendi özgün tasarımlarımız olduğu gibi sertifikalıdır.
 • Kişisel bilgilerim üçüncü kişilerle paylaşılır mı?

  Kişisel bilgileriniz Türkiye Cumhuriyetinin yetkili kurumlarının yasal yazılı isteği bulunmadıkça üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.
 • Ödeme seçenekleri nelerdir?

  Sistemimizde kredi kartı , kapıda ödeme ve havale  sistemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı bilgilerim güvencede mi?

  Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak için hiçbir biçimde Bodukko veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaz.
  Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Bodukko ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanır.
Ürünlerin Bakımı

 • Kehribar bakımı nasıl olmalıdır?

  Kehribarı korumanın en kolay yolu onu üstümüzde bulundurmaktır. Çünkü cildin salgıladığı yağ kehribarın yüzeyini kaplayarak oksidasyonu yavaşlatır.
  Kehribarın en büyük düşmanları oksijen ve ışıktır. Sıcaklık ve ışık oksidasyon işlemini hızlandırırlar. Bunun için deniz, havuz gibi ortamlarda kullanılmaması tavsiye edilir.
  Kehribarı 14 günde bir akan musluk suyunun altında 1-2 dakika tutmanız ve pamuklu bir bezle kurulamanız yeterlidir.
  Kehribarın özellikleriyle ilgili bilgi edinmek için Bodukko Kehribar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 • Gümüş bakımı nasıl olmalıdır?

  Bodukko gümüş takılarınız zamanla kararacaktır. Gümüşleriniz karardığında en sağlıklı yöntem bir gümüşçüye küçük bir tutar karşılığında parlatmak için bırakmaktır. Çevrenizden duyduğunu yöntemlerle gümüş takılarınızı parlatmaya çalışmayınız. Gümüş takılarınızı parlatmak için kimyasal madde ve ağartıcı kesinlikle kullanmayınız.
 • Doğal taşların bakımı nasıl olmalıdır?

  Bodukko doğal taş takılarınızı ılık suya batırılmış hafif nemli bir bezle ya da kumla temizleyebilirsiniz. Doğal taşlarınızın temizlenmesinde kimyasal maddeler, ağartıcılar kullanmayınız.
  Doğal taşların özellikleriyle ilgili bilgi edinmek için Bodukko Doğal Taşlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş ve İade Koşulları

Müşteri Hizmetleri