HAKKIMIZDA

Bodukko müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek .Bodukko ürünlerinin özgünlüğü ve albenisiyle dikkat çektiği gibi alanında küresel bir marka olma amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Sağlık, Tekstil, Mühendislik ve Tesbih-takı, gümüş sektörlerinde etkinlik gösteren Bodukko yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor.

Bodukko, her zamanki gibi müşteri odaklı yaklaşımı ve verimliliği eksen alan bir yönetim anlayışıyla siz değerli müşterilerimiz için çalışıyor. Bodukko, estetik, şık, göz alıcı ve özgün tasarımlarıyla en güzel anlarınızı ve en anlamlı günlerinizi içten bir dokunuşla unutulmaz kılmak istiyor.

Hem geleneği hem de geleceği temsil eden Bodukko tasarımlarıyla ölçütleri belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma ilkesiyle, ülke ekonomisine yaralı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeyi sürdürüyor.

BODUKKO  Antalya merkezli bir firmadır. Güvenli alışverişin adresi firmamızın e -ticaret sektörüne girmesi de kaçınılmaz bir sonuçtur.

Aynı zamanda antalyatesbih.com da bir BODUKKO kuruluşudur.

Ürünlerimizi www.bodukko.com internet adresimizden satın alabilir veya telefonla arayarak ya da Whatsapp, Facebook, Instagram üzerinden iletişime geçerek sipariş esebilirsiniz. .

Sipariş Hatları: 0552 302 1071
Whatsapp Hızlı Sipariş: 0552 302 1071
Facebook: https://www.facebook.com/antalyatesbih.com
Instagram: https://www.instagram.com/antalyakoleksiyonluktesbih